Využívejte inzeráty, které máte zdarma a nejste ničím omezeni v jejich správě. Náš internetový portál vám nabízí několik druhů kategorií, které jinde nenajdete, jsou navíc přehledné a najdete u nás nejenom věci k prodeji nebo nákupu, ale také služby, kterých můžete využít, čímž máme na mysli kategorii, kde si snadno podle parametrů vyhledáte dodavatele, kterého potřebujete pro opravu dveří nebo vyhotovení fasády.
Inzeráty jsou opatřené navigačními obrázky a snadno se na stránkách zorientujete. Sekcí je zde mnoho, proto doufáme, že skutečně každý zde najde oddělení, které hledá. Textová inzerce je zdarma, pokud plánujete využít rozšířených nástrojů správy inzerce, neváhejte využít zákaznického účtu, který vám nabízí mnoho výhod, které byste jinak neměli šanci využít.

Zvýhodnění!

inzeráty, které u nás budete mít zadané, můžete oproti ostatním nabídkám tzv. topovat, což znamená, že je zvýhodníte tím, že text inzerce bude psán tučným fontem, opatříte jej speciálním obrázkem, případně zvolíte jiného způsobu, který vám zaručí, že nabídku uvidí mnohem více uživatelů. Informujte se.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup